Aktualności

Zawody pilkarskie Gładyszów

2012-06-27 15:40:25, komentarzy: 0

Ostatnie miesiące roku szkolnego obfitują w wydarzenia sportowe. Tym razem SP Banica udała się do Gładyszowa gdzie rozegrany został XXIV Turniej im G. Grzegorzka. W turnieju uczestniczyły klasy 5 i młodsze. Oprócz dobrej zabawy turniej potraktowaliśmy jako rozpoznanie możliwości drużyny przed mającym się odbyć we wrześniu Turniejem Orlika.

W turnieju wzięło udział 5 szkół które zostaly podzielone na 2 grupy. W grupie I spotkały się drużyny: Wysowej, Hańczowej i drużyna dziewczyn z Gładyszowa. Nasza szkoła została rozlosowana do grupy II razem z SP Gładyszów i tym sposobem awans do małego finału mieliśmy zapewniony już na starcie. Niestety pechowego gola straconego w meczu z Gładyszowem w ostatnich sekundach 1 połowynie udało się odrobić i pozostała walka o III miejsce.

W małym finale drużyna z Banicy dzielnie stawiła czoła starszym kolegom z Wysowej. Mecz zakończył się wynikiem 0:0 więc decydujące były rzuty karne.

Słowa uznania należa się bramkarzowi naszej drużyny Krystianowi który obronił 2 rzuty karne (w 3 uratowała go poprzeczka) oraz Weronice której gol (zdobyty ze spokojem) przesądził o zwycięstwie naszej drużyny. Ostatecznie Banica uplasowała się na zaszczytnym III miejscu.

 

Całej drużynie należą się podziękowania za sportową walkę i godne reprezentowanie Banicy na forum gminy.

 

PODIUM:

1. SP Gładyszów

2. SP Hańczowa

3. SP Banica

4. SP Wysowa

5. SP. Gładyszów (dziewczyny)

 

Skład: Jakub Drab (C),Motyka Weronika, Leśniak Bartek, Pasoń Adrian, Pasoń Kamil, Regiec Krystian (B), Pasoń Łukasz

 

Fotorelacja z imprezy: TUTAJ

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron www - szybka strona internetowa