Aktualności

Turniej Orlika 2012 - WYNIKI

2012-09-18 17:15:31, komentarzy: 0

Kolejne emocje sportowe juz za nami. We wtorek 18.09.2012 w Ropie rozegrano eliminacje wojewódzkie o Puchar Orlika 2012 w których udzial wzięła nasza drużyna. Uczniowie SP Banica (przy wsparciu kolegów z Brunar) dzielnie walczyli i pokazali że potrafia grac w pilke nożną (tylko sił czasem za mało :)

W turnieju wzięło udział 6 zespołów: Libusza, Sękowa, Szalowa, Cieniawa, Siedliska i Banica.
Drużyny rozlosowane zostały do 2 grup. Nasza ekipa znalazła się w grupie razem z Cieniawa i Siedliskami. Mecz z Siedliskami "poszedł gładko" i zakończyl sie wynikiem 6:2 dla Banicy. Cieniawa przez cały mecz była w naszym zasięgu, było wiele niewykorzystanych akcji i remis 2:2 ale na 1 minute przed końcem padła bramka na 3:2 dla Cieniawy. Awansowaliśmy dalej ale z 2 miejsca w grupie tzn. w dalszych meczach trafialiśmy na mocniejsza drużyne z I grupy.
Niestety kolejni przeciwnicy okazali się bardzo mocni. I tak w meczu  o finał Szalowa pokonała Banicą 6:1, a w meczu o III miejsce Libusza (mimo braku dobrej gry) wygrała z Nami 4:2. Niestety wiele niewykorzystanych sytuacji zemścilo się na Naszym zespole.

Końcowa klasyfikacja:
1. Szalowa
2. Cieniawa
3. Libusza
4. Banica
5. Sękowa
6. Siedliska

Skład naszej drużyny: Drab Jakub C, Pasoń Adrian, Drab Miłosz, Jamro Mateusz, Pasoń Kamil, Regiec Krystian, Pasoń Łukasz, Oleśniewicz Krystian, Król Jakub

 

Więcej zdjęć w galerii

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron www - szybka strona internetowa