Aktualności

Tenis stołowy - eliminacje powiatowe

2011-12-13 14:45:23, komentarzy: 0

W dniu 30.XI.2011r reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego który stanowił eliminacje do zawodów rejonowych. W czytaj więcej znajdziesz pełną relację oraz wyniki, a w galerii zdjęcia.


Reprezentacja SP Banica wystąpiła w składzie:

Dziewczyny: Kłapacz Anna, Motyka Weronika

Chłopcy: Bielski Piotr       


 

 


     Duży sukces odniosła uczennica klasy V Weronika Motyka, która wywalczyła awans do zawodów rejonowych. Bez większych problemów doszła do ćwierćfinałów pokonując po drodze dobrze dysponowane przeciwniczki. Niestety w meczu wejście do półfinału trafiła na bardzo dobra zawodniczkę ze Staszkówki, która była poza zasięgiem. W kolejnych 2 meczach zwycięstwo było blisko, ale również nie udało się. Wygrane wcześniej mecze wystarczyły do zajęcia 6 miejsca premiowanego awansem. Zawody rejonowe odbędą się w lutym 2012 r w Ropie.

 

 

      Pozostała część naszej ekipy spisała się również bardzo dobrze. Kłapacz Anna zajęła miejsca od 9 -12 i tylko małe potknięcie przeszkodziło jej w awansie do zawodów rejonowych. Bielski Piotr miał dużą szansę aby zająć lepsza pozycję ale nie zdołał utrzymać wysokiego prowadzenia i odpadł z turnieju zajmując miejsca od 17 – 21.

  

Gratulujemy postawy na zawodach całej drużynie a Weronice życzymy powodzenia na turnieju rejonowym.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron www - szybka strona internetowa