Aktualności

Podsumowanie zawodów piłkarskich w Banicy

2012-05-27 13:40:12, komentarzy: 0

 

W miniony piatek 25.V.2012r na boisku szkolnym w Banicy odbyły sie zawody piłkarskie dziewcząt i chłopców. Dzień przed imprezą pogoda nas nie rozpieszczała co odbiło sie na kondycji boiska - w kilku miejscach było naprawdę mokro. Chłopcy z VI klasy spisali sie na medal i szybko udało Nam się usunąć wodę.

Impreza rozpoczęła sie punktualnie. Goście dopisali - pojawiły się reprezentacje: Brunar, Gładyszowa, Uścia Gorlickiego, Śnietnicy. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem "każdy z każdym".

Obie nasze reprezentacje zakończyły turniej na wysokich 3 miejscach. Zdobywczynie pierwszego miejsca w kategorii dziewcząt - SP Gładyszów były poza zasięgiem - wygrały swoje mecze wysoko nie tracąc ani jednej bramki, a zdobywając ich aż 19!!

Wśród chłopców zarówno Gładyszów jak i Brunary zakończyły turniej z taką samą ilością punktów (10) więc o końcowej klasyfikacji zadecydowała ilość zdobytych bramek. Więcej bramek (3) zdobyła drużyna z Brunar i to ona mogła cieszyć się ze zwycięstwa w turnieju.

 

Wszystkim drużynom i ich opiekunom dziękuję za przybycie, p. Dyrektorowi, p.Michniak, p. Skrzypniak, oraz p. Drab za pomoc w przygotowaniu turnieju, całej szkole za kulturalny i głośny doping, a dziewczynom i chłopakom reprezentującym Naszą szkołę gratuluję dobrego wyniku.

Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku znowu spotkamy się w Banicy.

 

Relacja foto z imprezy dostepna TUTAJ oraz na szkolnej stronie www.

 

Końcowa klasyfikacja oraz skład Naszych drużyn:

 

Dziewczyny:

1. SP Gładyszów
2. SP Uście Gorlickie
3. SP Banica

 

Skład: Motyka Weronika(C), Regiec Lidia, Kłapacz Anna, Faron Joanna, Michniak Magdalena, Klapacz Paulina, Kłapacz Kamila, Bielska Karolina.

 

 

 

Chłopcy:

1. SP Brunary
2. SP Gładyszów
3. SP Banica

 

Skład: Szymczak Adrian(C), Bielski Piotr, Angulski Remigiusz, Leśniak Kacper, Czyżowski Wojciech, Lesniak Bartosz, Dawiec Dawid

 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron www - szybka strona internetowa