Aktualności

Halowa piłka nożna

2011-12-13 14:12:18, komentarzy: 0

W dniu 28.10.2011 r reprezentacja SP Banica wzięła udział w gminnych zawodach w halowej piłce nożnej które stanowiły eliminację do zawodów powiatowych. W czytaj więcej znajdziesz pełna relację oraz wyniki, a w galerii zdjęcia. 


 

 

Do turnieju Gminnego w Halowej Piłce Nożnej zostało zgłoszonych 7 drużyn w kategorii chłopców i 4 drużyny w kategorii dziewcząt.

 

CHŁOPCY


Nasz drużyna została rozlosowana do mocnej grupy I wraz z drużynami Uścia Gorlickiego, Gładyszowa i Śnietnicy. W grupie II spotkały się drużyny Wysowej, Hańczowej i Brunar.

 

Banica – Gładyszów  (1:2)   Nasza drużyna szybko uzyskała prowadzenie na 1:0 po strzale Remigiusza.  Kilka minut później była szansa podwyższyć wynik, ale Piotrek nie wykorzystał rzutu karnego. W odpowiedzi  drużyna z

Gładyszowa strzeliła nam „szybką bramkę” na 1:1, a zwycięstwo przypieczętowała kilka chwil później ustalając wynik na 1:2

 

Banica – Śnietnica  (4:0)  W drugim meczu chłopcy „wzięli się w garść” i od początku mocno zaatakowali. Efektem były gole Adriana – na krótki słupek (1:0) i Remika w okienko (2:0). Drużyna Śnietnicy próbowała się bronić, ale ponownie nasi chłopcy nie dali im szans. Na listę strzelców zapisali się ponownie Remik strzałem w okienko (3:0) oraz Adrian strzałem w „długi słupek” ustalając wynik spotkania na 4 :0.


Banica – Uście Gorlickie (0:0)W meczu o wyjście z grupy trzeba było zwyciężyć. Okazji do zdobycia bramki było mnóstwo, zabrakło szczęścia. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, który niestety nie pozwolił nam na wejście do Finałów.

 


DZIEWCZĘTA


Dziewczęta rozgrywały swoje mecze w jednej grupie systemem „każdy z każdym”.

 

Banica – Śnietnica (3:2)  Nasze dziewczyny zaczęły spotkanie grając bez kompleksów ze starszymi przeciwniczkami. Szybko gola zdobyła Weronika (1:0). Następnie przewagę zdobyły przeciwniczki strzelając naszym 2 bramki (1:2). Końcówka była jednak nasza. Pomogły nam przeciwniczki strzelając sobie „gola samobójczego” (2:2). Zwycięstwo przypieczętowała Weronika strzelając gola po szybkiej kontrze naszego zespołu (3:2).


Banica – Uście Gorlickie (1:3)   Przeciwniczki były starsze i grały ostro jednak Karolina wykorzystała zamieszanie pod bramka i strzeliła bramkę (1:0). Następne minuty jednak przyniosły trzy gole dla dziewczyn z Uścia i mecz zakończył się wynikiem 1:3


Banica – Gładyszów (1:1) Mimo, iż rywalki były teoretycznie mocniejsze długo udało nam się utrzymać wynik 0:0. Kilka minut później zabrakło szczęścia i w zamieszaniu podbramkowym padł gol samobójczy na 0:1. Dziewczyny ostro walczyły do samego końca i dzięki temu udało się wyrównać po strzale Weroniki 1:1. 

 

 

WYNIKI

CHŁOPCY

I miejsce – SP Brunary

II miejsce – SP Uście Gorlickie

III miejsce – SP Gładyszów

IV miejsce – SP Hańczowa

V miejsce – SP Banica

VI miejsce – SP Śnietnica

VII miejsce – SP Wysowa

Skład chłopców: Bielski Piotr (C), Angulski Remigiusz, Drab Grzegorz, Dawiec Dawid, Szymczak Adrian, Leśniak Kacper, Leśniak Bartosz, Drab Jakub.


DZIEWCZYNY

I miejsce – SP Gładyszów

II miejsce – SP Uście Gorlickie

III miejsce – SP Banica

IV miejsce – SP Śnietnica

Skład dziewczyn: Motyka Weronika (C), Kłapacz Anna, Faron Joanna, Bielska Karolina, Kamila Chrobak, Michniak Magdalena, Gałas Daria

 

 

Rozgrywane spotkania stały na wysokim poziomie. Dla naszych zawodników i zawodniczek należą się słowa uznania za postawę w czasie zawodów i osiągnięte rezultaty.


« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron www - szybka strona internetowa