Aktualności

Dobry występ naszych zawodników

2012-09-07 22:44:45, komentarzy: 0

Nowy rok szkolny przynosi kolejne sportowe emocje. Tym razem już w pierwszym tygodniu nauki nasi reprezentanci wzięli udział w gminnych eliminacjach turnieju "O Puchar Orlika".

W czasie dwudniowych zmagań na boisku w Wysowej Zdrój rozegrano łącznie 18 spotkań w 2 grupach: chlopców i dziewcząt; w 2 kategoriach wiekowych 10 - 11 oraz 12 - 13 lat. Turnieje rozgrywane były systemem "każdy z każdym"

We czwartek swoje spotkania rozegrały dziewczyny. Z powodu braków kadrowych zamiast 2 drużyn (starszej i mlodszej) wystawiliśmy tylko 1 bazując wyłącznie na szkole podstawowej. Ostatecznie po ciekawych meczach zajęły 2 miejsce ustępując tylko koleżankom z Gładyszowa.

Ostateczna klasyfikacja przedstawiała się następująco: 1. Gladyszów, 2. Banica, 3. Wysowa - Hańczowa.

W piatek walczyli chłopcy. Udało się stworzyć 2 drużyny (w starszej znaleźli się uczniowie z 1 klasy gimnazjum - absolwenci SP Banica). Tutaj mecze były jeszcze bardziej zacięte. Grupa młodsza pewnie wygrywała wszystkie mecze i awansowała do dalszych gier (eliminacji wojewódzkich). Starsi chłopcy w decydującym meczu dobrze zaczęli ale w drugiej połowie zabrakło wiary i sił w związku z czym zakończyli turniej na bardzo dobrej II pozycji.

 

Końcowa klasyfikacja:

Grupa młodsza:

1. Banica, 2. Gładyszów 3. Wysowa - Hańczowa

 

Grupa starsza:

1. Gładyszów, 2. Banica, 3. Wysowa - Hańczowa

 

Młodym sportowcom gratuluje dobrych występów, a P. Dyrektorowi i rodzicom dziękuję za pomoc w zorganizowaniu dowozu uczniów na zawody prywatnymi samochodami.

Więcej zdjęć w galerii.

 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron www - szybka strona internetowa